VPN by Private Internet Access 1.1.7 (Android)

VPN by Private Internet Access

VPN by Private Internet Access
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VPN by Private Internet Access, internet üzerindeki engelleri kaldırarak istediğiniz siteye özgürce girebilmenizi sağlayan bir Android VPN uygulaması.

VPN by Private Internet Access, Android mobil platform üzerindeki başarılı ve etkileyici VPN servislerinden bir tanesi. Uygulaması sayesinde Android mobil kullanıcılarının VPN servisinden yararlanmasını sağlayan firma, sahip olduğu hızlı sunucular sayesinde kullanıcıların interneti daha hızlı ve özgürce kullanmasını sağlıyor.

Gerçek kimliğinizi gizleyerek farklı bir IP adresi kullanarak internete bağlanmanızı sağlayan VPN servisi, bu sayede hem bilgilerinizi koruyor hem de yasaklı olan sitelere girebilmenizi sağlıyor. Kullanmak için herhangi bir kayıt işlemine gerek duymayacağınız bu uygulamanın arayüz tasarımı çok şık olmasa da, sunmuş olduğu özellikler sayesinde beğeninizi kazanacaktır diye düşünüyorum.

İnternet üzerinde yapacağınız arama ve gezintilerin takip edilememesi için verilerinizi şifreleyen VPN by Private Internet Access, bağlanmadan önce sunucular üzerindeki gecikme sürelerini hesaplayarak en hızlı ve uygun olana bağlanmanızı sağlıyor.

Yasaklanan ve engellenen sitelere de girmenizi sağlayan uygulamayı ücretsiz olarak indirip deneme sürümü boyunca limitsiz kullanabiliyorsunuz fakat devamlı kullanım için aylık abonelik almanız gerekiyor. Eğer ciddi anlamda sürekli kullanacağınız bir VPN servisine ihtiyacınız varsa kesinlikle değerlendirmenizi öneririm.