Wallpaper HD 150000 Plus 5.0 (Android)

Wallpaper HD 150000 Plus

5.0
Wallpaper HD 150000 Plus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wallpaper HD 150000 Plus, Android cihazlarının ekranlarında her gün farklı ve birbirinden güzel duvar kağıdı kullanmak isteyenlerin yararlanabileceği bir Android uygulamasıdır.

Wallpaper HD 150000 Plus, adından anlayacağınız üzere içerisinde 150.000'den fazla HD kalitesinde duvar kağıdı bulabileceğiniz ücretsiz ve faydalı bir Android uygulamasıdır. Gün içerisinde akıllı telefon ve tabletlerimiz ile oldukça fazla vakit geçirdiğimizi düşünürsek duvar kağıtlarının önemli olduğunu söyleyebilirim.

Modern ve şık bir arayüz ile duvar kağıtları arasında gezinme imkanı sunan uygulama üzeirnde pek çok kategori bulunmaktadır. Bu sayede istemediğiniz yada hoşunuza gitmeyen duvar kağıtlarını görmek zorunda kalmazsınız. İlginizi çeken ve beğendiğiniz kategorilere giriş yaparak telefonunuzun ekranına en çok yakışacak olan duvar kağıdını seçerek hemen ayarlayabilirsiniz.

Uygulama üzerinde favorilere ekleme, kaydetme, duvar kağıdı olarak ayarlama, kategoriler arasında arama yapma ve liste olarak görüntüleme gibi özellikler bulunuyor. Bunlar dışında bir duvar kağıdı uygulamasından bekleyebileceğimiz başka bir özellik zaten bulunmuyor.

Telefon ve tabletlerinizi kişiselleştirmeyi seviyorsanız, her gün farklı duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız Wallpaper HD 150000 Plus uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR