War 2 Victory 1.0.23 (Android)

War 2 Victory

War 2 Victory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    240

  • Üretici

    WISTONE ENTERTAINMENT

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

War 2 Victory, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz başarılı ve eğlenceli bir strateji oyunudur. Pek çok popüler web sitesinde tanıtılan oyun en iyi strateji oyunları arasına girmiş ve 1 milyondan fazla indirilmeyi başarmış.

Oyun, 2. Dünya Savaşı temalı ve çoklu oyunculu bir strateji oyunu. Amacınız şehrinizi en baştan kurmak ve yükseltmek, diğerleriyle ittifaklar kurarak alanınızı genişletmek, durdurulamayan bir ordu yaratmak ve düşmanlarınızı ezmektir.

Gelişmiş savaş sistemi ve hızlı ilerleyen sıra tabanlı muharebe sistemiyle benzerlerinden farklı ve daha eğlenceli bir yol çizen oyunda 30'dan fazla tarihsel olarak gerçekliğini koruyan birimle çarpışabilir, tanklar, bombacılar, savaş gemileri ve kaleler ile düşmanınızı yenebilirsiniz.

Detaylı kaynak planlama kısımlarıyla da strateji oyunu özelliklerini taşıyan oyunda birden fazla şehir yönetebilir, çeşitli kaynaklar elde edebilir, endüstrinizi geliştirebilir ve vatandaşlarınızı ister askere ister fabrika çalışanına dönüştürebilirsiniz.

Çoklu oyunculu olduğu için dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz oyun ile çok eğlenceli vakitler geçirebileceğinizi düşünüyorum.

YORUMLAR