War of Chess

War of Chess
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War of Chess, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz fantastik bir satranç oyunu.

War of Chess, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz fantastik bir satranç oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, birçok satranç oyunundan çok daha farklı bir yapıya sahip. Fantastik öğelerle süslenmiş olan bu oyunda orklarla, zombilerle, insanlarla ve dahasıyla mücadele edebilme şansına sahip oluyoruz.

Oyunun en fazla dikkat çeken özlelikleri arasında üç boyutlu mod için hazırlanmış olan göz alıcı animasyonlar ve görsel efektler bulunuyor. Tarafların birbirleriyle olan mücadeleleri ve saldırılar ekrana hayranlık uyandıran bir şekilde yansıtılıyor. Açıkçası bu tarz bir deneyim sunan başka bir satranç oyununa denk geldiğimizi söylemek zor.

Üç boyutlu mod haricinde oyunda bir de iki boyutlu mod yer alıyor. Bu mod biraz daha ehlileştirilmiş bir atmosfere sahip. Fakat kaliteden ödün vermeden bunu gerçekleştiriyor. Satranç oyunlarında görmeyi istediğimiz ve olmazsa olmaz denebilecek bir özellik olan multiplayer modu oyunda unutulmamış. Bu mod üzerinden arkadaşlarımızla satranç maçları gerçekleştirebiliyoruz.

War of Chess'in en can alıcı noktalarından bir tanesi de görsel efektlerin etkisini artıran işitsel öğeler. Oyunda dikkat çekici türden ses efektlerine ve müziklere yer verilmiş. Bütünüyle başarılı bir oyun olarak nitelendirebileceğimiz War of Chess, kaliteli bir satranç oyunu oynamak isteyen herkesin göz atması gereken yapımlardan.