War of Dynasty

War of Dynasty
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War of Dynasty eğlenceli ve oynamaya değer bir strateji oyunu arayanların mutlaka göz önünde bulundurması gereken bir seçenek.

War of Dynasty, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir strateji oyunu olarak öne çıkıyor. Düşman birimleriyle kıyasıya bir mücadeleye girdiğimiz bu oyunda kendi kahramanlarımızı dilediğimiz gibi güçlendirebiliyor ve kişiselleştirebiliyoruz. Bu sayede rakiplere karşı büyük bir avantaj elde etmiş oluyoruz.

Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de farklı modlara sahip olması. Bu sayede oyuncular tek bir modda vakit geçirmek yerine farklı modlarda mücadele edebiliyoruz. Gerçek zamanlı savaşlara katılabildiğimiz bu oyunda kahramanlarımızın sahip oldukları özellikler kadar savaşlarda uyguladığımız stratejiler de çok önemli. Birbirinden farklı büyüleri, yetenekleri ve tuzakları doğru bir şekilde yerleştirerek savaşlarda büyük bir üstünlük elde edebiliriz. Elbette her şey bizim taktiksel formansyonumuza bağlı olarak değişiyor. İsterseniz daha ofansif veya daha defansif bir strateji izleyebilirsiniz.

Genel olarak War of Dynasty karşımıza kaliteli bir strateji oyunu olarak çıkıyor. Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir strateji oyunu arıyorsanız War of Dynasty'yi deneyebilirsiniz.