Warhammer 40,000: Space Wolf (Android)

Warhammer 40,000: Space Wolf

Warhammer 40,000: Space Wolf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warhammer 40,000: Space Wolf mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Warhammer 40,000: Space Wolf fantastik bilim kurgu temalı Warhammer evrenini mobil cihazlarımıza taşıyan bir strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sıra tabanlı strateji oyunu olan Warhammer 40,000: Space Wolf'da Chaos Space Marines'i avlamaya çalışan Space Wolves kahramanlarını yönetiyoruz. Bu işi başarabilmemiz için liderlik, kurnazlık ve taktiksel zeka gibi yeteneklerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor.Bu maceramız boyunca karşımıza birçok farklı mekan ve birçok farklı düşman türü çıkıyor.

Warhammer 40,000: Space Wolf'da takım tabanlı savaşlar gerçekleştiriyoruz. Oyuna kendi kahraman takımımızı kurarak başlıyoruz ve kahramanlarımızın özel yeteneklerinden savaş alanında yararlanıyoruz. Bu yetenekleri bölümleri geçtikçe geliştirebiliyoruz ve kahramanlarımızı güçlendirebiliyoruz. Warhammer 40,000: Space Wolf'un bir strateji oyunu ve kart oyunu karışımı olduğu söylenebilir. Oyunda bize yeni silahlar, yetenekler, savaş mekanikleri ve çeşitli bonuslar kazandıran kartlar mevcut. Bu kartları topladıkça daha güçlü hale gelebildiğimiz gibi elimizdeki kartları da geliştirebiliyoruz.

Warhammer 40,000: Space Wolf tatmin edici bir grafik kalitesi sunuyor. Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız Warhammer 40,000: Space Wolf denemeye değer.

YORUMLAR