Watch_Dogs Companion: ctOS

Watch_Dogs Companion: ctOS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Watch_Dogs Companion: ctOS ücretsiz bir hackleme oyunudur

Watch_Dogs Companion: ctOS merakla beklenen ve yeni çıkan Watch Dogs oyunuyla birlikte Ubisoft tarafından Android cihazlar için yayınlanan resmi Watch Dogs yardımcı uygulamasıdır.

Android 4.0 ve üst versiyonu işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz bir uygulama olan Watch_Dogs Companion: ctOS beklenenin aksine bir oyun klavuzu değildir. Watch_Dogs Companion: ctOS aslında bir hackleme oyunu olarak tasarlanmıştır ve ücretsiz olarak Android cihazlara indirilebilmektedir.

Watch_Dogs Companion: ctOS oynamak için Watch Dogs oyununa sahip olmanıza gerek yoktur. Çoklu oyuncu altyapısı üzerine kurulmuş bir hackleme oyunu olan Watch_Dogs Companion: ctOS bu yapısı nedeniyle internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. İnternet bağlantısının haricinde oyunu oynamak için bir Uplay hesabınızın, Xbox Live veya PSN hesabınızın olması da gerekmektedir.

Watch_Dogs Companion: ctOS'da Watch Dogs oyununun geçtiği şehir olan Chicago'nun bütün elektronik sistemlerini ifade eden ctOS'u yöneten bir operatör olarak oyuna başlıyoruz. Bu sistemi yöneterek Chicago polisini ve bütün ctOS cihazlarını kontrol etmekteyiz. Oyundaki temel amacımız diğer oyuncuları hackleyerek durdurmak ve şehirdeki düzeni sağlamaktır. Oyunda sadece diğer oyunculara karşı mücadele etmekteyiz. Bu nedenle oyun bize bolca heyecan ve rekabet sunuyor.

YORUMLAR