Wave Launcher

Wave Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wave Launcher uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kısayollarınıza kolayca erişebiliyorsunuz.

Wave Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde yeni bir launcher uygulaması arayanların kesinlikle denemeden geçmemeleri gereken ilginç uygulamalar arasında yer alıyor. En kısa sürede en sevdiğiniz uygulamalara hemen ulaşmanıza yardımcı olan uygulama, böylece Android'in kendi sistemini uygulama geçişleri için yetersiz ve yavaş bulanlara destek olacaktır.

Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay kullanılan bir yapıya sahip olan Wave Launcher, çeşitli özelleştirme seçenekleriyle beklentilerinizi daha hızlı karşılamasını da biliyor. Uygulama içerisinde yer alan ve wave yani dalga adı verilen özel menüyü açtığınızda, belirlediğiniz uygulamalar karşınıza çıkıyorlar ve böylelikle onları hemen aktif hale getirmek mümkün oluyor.

Bu dalgayı açabilmek için sadece ekrandaki parmak kaydırma hareketleriniz yeterli oldukları için uzun tıklamalar ve menüler arasında dolaşmalar gibi işinizi uzatacak işlemler de yine Android cihazınızda bir zorunluluk haline gelmiyorlar.

Hem uygulama açabilen hem de e-posta veya takvim hesaplarınıza ulaşmanızı sağlayan dalga, sadece ana ekranınızda değil kilit ekranınızda ve hatta diğer uygulamalarınızın ekranlarında da yer alıyor. Bu sayede her defasında telefonun kilidini açmak veya uygulamalarınızdan çıkmak gibi zorunluluklar da ortadan kalkıyorlar.

Geniş kişiselleştirme seçeneklerinden faydalanarak dalganın görünümünü, renklerini, içerisindekileri, hareket konumlarını değiştirebiliyor, ayrıca klasörlerden de faydalanarak daha rahat uygulama organizasyonu sağlayabiliyorsunuz. Yeni ve etkili bir launcher uygulaması arayanlar Wave Launcher uygulamasına göz atmaktan çekinmesinler.