Wear Audio Recorder 1.04 (Android)

Wear Audio Recorder

Wear Audio Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wear Audio Recorder, Android Wear'lı akıllı saatler için ses kaydetme uygulamasıdır.

Wear Audio Recorder, LG G Watch, Samsung Gear Live, Moto 360 gibi Android Wear’lı akıllı saatler için özel olarak geliştirilmiş ses kayıt uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan uygulama ile yüksek kalitede ses kaydı yapabilirsiniz.

Android Wear'lı akıllı saatler çoğalırken geliştiriciler de boş durmuyor ve neredeyse her gün yeni bir uygulama ile Google Mağazası’nı süslüyorlar. Wear Audio Recorder adında uygulama Android Wear işletim sistemi üzerinde çalışan akıllı saatlerde hızlı ve kolay ses kaydını mümkün kılıyor. Ekran kapalı konumda olsa dahi arka planda çalışmasını sürdüren uygulama yüksek kalitede ses kaydı yapabiliyor.

Arka planda kayıt işlemini de destekleyen Wear Audio Recorder, herkesin kullanabileceği rahatlıkta tasarlanmış menülere sahip. Ses kaydını başlatma, durdurma, kesme, oynatma, silme işlemleri tek dokunuşla rahat bir şekilde yapılabiliyor.

Wear Audio Recorder sayesinde sesli not almak için akıllı telefonunuzu açmanız gerekmeyecek. Doğrudan akıllı saatinizden notlar alabilecek ve aldığınız notları kolaylıkla dinleyebileceksiniz.