Wear Store for Android Wear 0.9.6 (Android)

Wear Store for Android Wear

Wear Store for Android Wear
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wear Store for Android Wear, Android Wear ile uyumlu uygulamaları gösteren bir uygulamadır.

Wear Store for Android Wear, LG G Watch, Samsung Gear Live, Moto 360 gibi yeni nesil Android Wear’lı akıllı saatlerle uyumlu mağaza uygulamasıdır. Eğer bu saatlerden birine sahipseniz veya almayı düşünüyorsanız bu tamamen ücretsiz uygulamayı kesinlikle edinmelisiniz.

Wear Store for Android Wear adlı uygulama, Android Wear’lı son model akıllı saatinize hangi uygulamaları yükleyebileceğinizi gösteriyor. Şu anda Android Wear ile uyumlu olan tüm uygulamaları görebiliyor, Android akıllı telefon ve tabletinizde yüklü bir uygulamanın uygun olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz.

Sürekli güncellenen ana ekrana sahip olan uygulama, Android Wear işletim sistemi olan akıllı saatlerde sorunsuz şekilde çalışan tüm uygulamaları listeliyor. Uygulamaları eklenme tarihine, ismine veya oy durumuna göre ayırabiliyorsunuz. Beğendiğiniz uygulamaları favorilerinize ekleyebiliyorsunuz.

Cihazınızda yüklü olan uygulamaları da görmenize izin veren Wear Store for Android, Android Wear’lı akıllı saati olan ve onu uygulama ile doldurmak isteyen herkesin kesinlikle indirmesi gereken bir uygulama.

Wear Store for Android Özellikleri:

  • Uygulamaları tarih, ad ve değerlendirmeye göre sınıflandırma
  • Uygulamaları favoriler listesine ekleme
  • Cihazda yüklü uygulamaları görme
  • Sürekli güncellenen haber akışı
  • Her kategorideki uygulama sayısını görme
  • Her uygulama için değerlendirme çubuğunu görme

YORUMLAR