Webmaker

Webmaker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınız üzerinden uygulama kalitesinde yazılı ve görsel içerik üretmenizi sağlayan bir proje olan Webmaster tamamen ücretsiz bir proje.

Mozilla mutfağından çıkan Webmaker isimli uygulama uzun bir bekleyiş sonrası Android cihazlara ulaşmayı başarıyor. Mozilla tarafından hazırlanan Webmaker, içerik üreticilerinin uzun zamandır heyecanla beklediği bir uygulamaydı. Android ciihazlarından içerik üretimine odaklanan Webmaker aynı zamanda yerel içerik üretimi için yardımcı olan bir uygulama. 2012 yılında inşa edilen bir sistemin mobil cihazlara yeni ulaşan bu meyvesi site ve uygulama üretimi adına bölgesel çalışma yapmak isteyen Türk kullanıcılara yardımcı olacaktır.

Uygulama ve içerik projesi hazırlayabildiğiniz bu uygulamanın tertemiz ve boş arayüzü ilk bakışta anlaşılacak kolay bir yapıya sahip. Burada elbette ki içeriği sizin doldurmanız gerekecek, ancak deneme ve yanılma işlemi ve sıfır programcılık bilgisi ile bile zaman içerisinde uzmanlaşmanız mümkün olacaktır. Kolay uygulama ve içerik üretimi yapmayı arzulayan kullanıcılara Webmaker önerilir.

Şimdilik metin ve görsel ekleme işlemleri göreceli olarak hantal bir işlem performansı sergilese de geliştirilmeyye devam eden uygulama kısa süre içerisinde performans kalitesini artıracaktır. Android telefon ve tablet kullanıcıları için sunulmuş olan Webmaker isimli bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Araştırmayı ve üretmeyi seviyorsanız bu uygulama hoşunuza gidecektir.