Wego Flights & Hotels 2.0.5 (Android)

Wego Flights & Hotels

Wego Flights & Hotels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Wego uçak ve otel fiyatlarını tek çatı altında toplayan harika bir seyahat uygulamasıdır.

Seyahat ederken dikkat ettiğimiz en temel unsurlar uçak ve otel masraflarını minimuma indirmektir. Zira iyi bir tatil için cebimizi de düşünmek zorundayız. Firmaların belirli tarihlerde yaptığı uçuş indirimlerine, otellerin aylar öncesinden başlattığı erken sezon indirimlerine hangimiz bakmadık ki? 

Wego uygulaması bu noktada devreye giriyor. En önemli özelliği uçak ve otel fiyatlarını tek çatı altında toplaması. Android cihazlarınızdan ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde, anında yüzlerce otel ve uçak biletleri için seyahat sitelerine erişebiliyorsunuz. Wego'nun bu anlamda diğer muadillerinden bir adım önde olduğunu söyleyebilirim. Çünkü ciddi anlamda zamandan tasarruf edebilmenize yardımcı oluyor. Bunun yanında en ucuz fiyatları gerçek zamanlı olarak görebiliyorsunuz. Diyelim ki bir haftasonu için tatil planınız var. Wego uygulaması sayesinde anında son dakika uçuş fiyatlarını da rahatlıkla öğrenebilirsiniz. 

Uygulamayı teknik anlamda da iyi özelliklere sahip. Gelişmiş filtre ve sıralama seçenekleri sayesinde aradığınızı rahat bir şekilde bulabiliyorsunuz. 20 dil seçeneği bulunuyor ve aralarında Türkçe'de var. Veritabanında 400.000'den fazla otel ve birçok düşük maliyetli uçuş seçeneklerine sahip firmalar bulunuyor. Bu bağlamda seyahat planlamanızı Wego ile yapmanız doğru bir karar olacaktır. Uygulamayı indirmenizi mutlaka öneririm. 

YORUMLAR