Westbound: Gold Rush (Android)

Westbound: Gold Rush

Westbound: Gold Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Westbound: Gold Rush, kendi ufak şehrinizi kurarak altın toplama amacı edineceğiniz eğlenceli ve keyifli bir Android oyunu.

Westbound: Gold Rush, macera, altın toplama, klasik ve şehir kurma gibi tüm oyun kategorileri içerisine girebilen oldukça eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu. Oyundaki amacınız kendi şehrinizi kurarak yeni vadiler keşfetmek ve gizemli olayları çözmek.

İçerisine dahil olduğunuzda kapılacağınız bir maceraya sahip olan Gold Rush oyununda yeni karakterler ile tanışarak arkadaş edinebiliyorsunuz. Oyunda önemli unsurlardan bir tanesi olan kaynak kontrolü için yeni vadiler keşfetmeli ve bu vadilerideki altınları toplamalısınız.

Oyunda belki de en çok sevineceğiniz zaman, kaybolan hazineleri bulduğunuz zamanlar olabilir. Çünkü bu hazineler içerisinden oldukça güzel şeyler çıkıyor. Karşılacağınız gizemli olaylatın gizemini çözmeniz gereken oyunda, uzun ve keyifli süre geçirmek mümkün oluyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunun içerisinde satın alma opsiyonları bulunuyor. Dilerseniz oyun içindeki mağazadan ücret karşılığında eşyalar alabiliyorsunuz.

Düzenli olarak oynayarak stres atacağını eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Westbound: Gold Rush'ı Android telefon ve tabletlerinize indirerek oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR