What Movie? (Android)

What Movie?

What Movie?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

What Movie? resimde gösterilen film karakterlerini tahmin etmeye çalıştığımız eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

What Movie? veya Türkçe bilinen adıyla Hangi Film? özellikle sinema tutkunlarına hitap eden keyifli bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Sıkıcı bulmaca oyunlarının tersine bu oyunda tamamen özgün ve sevimli bir atmosfer yakalanmış. Bu sayede her yaştan oyunsever Hangi Film? oyununu keyifle ve sıkılmadan oynayabilir.

Oyundaki temel amacımız resimde gösterilen ipuçlarından yola çıkarak film karakterlerini tahmin etmek. Bu hiç de kolay olmuyor zira bize sadece o karakterin sınırlı bir bölümü gösteriliyor. Elbette gösterilen kısım o karakterin belirleyici özelliklerinden oluşmakta. Bu nedenle, hafızanız iyiyse ve çok film izliyorsanız soruları hızlıca yanıtlayabilirsiniz.

Hangi Film?'de belli bir miktar altınımız var. Bu altınları kullanarak karakterleri tahmin etmeye çalışırken ipuçları satın alabiliyoruz. Fakat sınırlı miktar altınımız olduğu içini bunu sadece çok zord kaldığınız durumlarda kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Genel olarak son derece başarılı bir çizgide ilerleyen Hangi Film? mütevazi ve eğlenceli bir oyun denemek isteyen herkesin listesinde bulunmalı.

YORUMLAR