What, The Fox? 1.0.11 (Android)

What, The Fox?

What, The Fox?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

What, The Fox?, tilkileri kontrol ettiğiniz bulmaca macera oyunu.

What, The Fox?, kafa yormaya iten zekice tasarlanmış bölümler sunan bulmaca macera oyunu. Minimalist görsellere sahip oyunda tüm tilkileri amaçsızca deliklere sokmamız isteniyor.

Zeka seviyesini ortaya çıkartan bulmaca türü mobil oyunları seviyorsanız, Android telefonunuza indirip oynamanızı isterim What, The Fox’u. Oyunda amacınız; az öncede de söylediğim gibi tüm tilkileri tek bir deliğe sokmak. Bunu neden yaptığınızı sorgulamadan ormanın derinliklerinde tüm tilkileri deliğe sokmak için uğraş veriyoruz. Bölüm geçtikçe daha fazla tilki, ışınlanmayı mümkün kılan delikler, farklı halde tilkilerin karşınıza çıkmasıyla oyun zorlaşıyor. Bölümleri belli bir hareket sayısıyla tamamlamak zorunda değiliz ancak tilkileri ne kadar az hareket ettirirsek o kadar fazla yıldız topluyoruz.

Kademe kademe zorlaşan bulmaca oyununda iki mod arasından seçim yapmamız gerekiyor. Hikaye modunda 100’den fazla bölüm var. Sonsuz mod adından da tahmin edeceğiniz üzere sıkıldığınızda bırakacağınız, sonu gelmeyen oyun türü. İki mod da ücretsiz.

YORUMLAR