What's My IQ?

What's My IQ?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Her yaştan oyunsevere hitap eden bu zorlu bulmaca oyununda birbirinden farklı tasarıma sahip ilginç soruları çözmeye çalışıyoruz.

Özellikle bulmaca oyunları sevenlerin oynamaktan büyük keyif alacağını düşündüğüm What's My IQ?'da birbirinden zor ve yaratıcı bulmacalar bulacaksınız. Oyunun en ilgi çekici yanlarından biri IQ seviyesini ölçmek için tasarlanmış sıkıcı testlerin aksine epey eğlenceli ve ilginç sorulara yer veriyor olması. Elbette bu oyunda yer alan bulmacaları çözüp elde edeceğiniz IQ sonucunun gerçek seviyeyle pek ilgisi yok. Çünkü bu oyun daha çok eğlence üzerine kurulmuş.

Oyunda yer alan 50 bulmaca kolaydan başlayıp zora doğru ilerlemekte. Zorlandığınız kısımlarda ipuçlarından faydalanabilirsiniz fakat unutmayın ki sınırlı sayıda ipucunuz var. Oyunun en ilginç yanlarından biri de Facebook desteği sunması. Bu fonksiyonu kullanarak oyunda elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve kendi aranızda ufak çapta yarışmalar düzenleyebilirsiniz.

What's My IQ? tüm yaştan oyunsevelere hitap ediyor. Son derece basit bir yapıya sahip olmasına rağmen bağımlılık yaratan karaktere sahip olan bu oyunda epey keyif alacağınıza inanıyorum. What's My IQ?'yu ücretsiz olarak indirin ve hemen oynamaya başlayın!