WhatsApp Cleaner

WhatsApp Cleaner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WhatsApp Cleaner uygulaması ile WhatsApp'tan gelen medyaları silerek depolama alanında yer açabilirsiniz.

WhatsApp Cleaner uygulaması ile Android cihazlarınızdaki video, fotoğraf ve sesleri temizleyerek depolama alanında yer açabilirsiniz.

WhatsApp’ta günde belki yüzlerce mesaj alıyor olabilirsiniz. Kişilerden ve özellikle gruplardan gelen medya içerikleri, telefon hafızasında fazlasıyla yer kaplamaya adım adım yaklaşıyor. Bunu elle temizlemek bir hayli zor oluyor, çünkü silinmemesi gereken önemli içerikleri de korumamız gerekiyor. WhatsApp Cleaner uygulaması ise sizi bu dertten kurtararak, WhatsApp’tan gelen sesler, fotoğraflar ve videoları kolayca temizleyerek telefonunuzu hızlandırmanızda yardımcı oluyor.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz WhatsApp Cleaner uygulamasında, reklamları görmek istemiyorsanız küçük bir meblağ ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında tamamen ücretsiz olan uygulamada WhatsApp’tan gelen tüm içerikleri temizleyebilir ve telefonunuzu hızlandırabilirsiniz. Yapmanız gereken şey, uygulamayı başlattıktan sonra medya içeriklerinden silmek istediklerinizi seçerek işlemi onaylamak. Bu adımları uygulayarak telefonunuzun hızındaki değişimi siz de gözle görülür bir şekilde fark edeceksiniz diye düşünüyorum.

YORUMLAR