Whatsapp İçin Duvar Kağıtları 2.2 (Android)

Whatsapp İçin Duvar Kağıtları

2.2
Whatsapp İçin Duvar Kağıtları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Whatsapp İçin Duvar Kağıtları uygulaması sayesinde Android kullanıcıları için kişiselleştirme seçenekleri çok geniş bir hale geliyor.

Whatsapp İçin Duvar Kağıtları uygulaması, Android akıllı telefon kullanıcılarının WhatsApp mesajlaşma uygulamalarını çok daha kişiselleştirilebilir bir hale getirmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Çok sayıda duvar kağıdını sade ve basit bir arayüzle sunan uygulama, böylece dostlarınızla sohbetinizi devam ettirirken daha keyifli bir şekilde ekrana bakmanıza yardımcı oluyor.

Uygulamanın içerisinde yer alan masaüstü resimlerinin güncellemelerle birlikte artış göstermeleri ve değişmeleri sayesinde her defasında aynı resimleri ve fotoğrafları kullanmak zorunda da kalmıyorsunuz. Böylelikle değişen trendleri ve modern çizgileri WhatsApp içerisinde yakalamak da mümkün hale geliyor.

WhatsApp'ta bulunan duvar kağıtlarını değiştirmek için uygulamayı kapatma ya da uygulamadan çıkış yapma gibi şeyler de gerekmiyor. Ayrıca varolan resimlerin herkese hitap etmesi ve karmaşık, basit, renkli, renksiz, canlı, pastel gibi çok sayıda farklı seçeneğin yer alması, çeşitli kategoriler altında duvar kağıtlarının listelenmesi gibi özellikler sayesinde kullanım kolaylığının da zirve yaptığını söyleyebilirim.

Uygulamanın içerisinde kullanılan duvar kağıtları uygulamanın ilk açılışında otomatik olarak indiriliyorlar ve bu nedenle 3G bağlantıyla uygulamayı yüklemenizi pek önermiyorum. Zira çok sayıda duvar kağıdının indirilmesi 3G internetin kotasını hatırı sayılır miktarda götürecektir. Wi-Fi ağları üzerinden bağlıyken tabii ki kolaylıkla indirebilirsiniz.