Where's My Water? 2 1.2.3 (Android)

Where's My Water? 2

Where's My Water? 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Where's My Water? 2 kaldığı yerden devam ediyor ve sunduğu yüzlerce bölümün her birinde oyunseverlere farklı bir bulmaca oyunu deneyimi yaşatıyor.

İlk bölümüyle dikkatleri üzerine toplayan Where’s My Water?‘ın bu versiyonu daha zengin bir içerik, gelişmiş özellikler ve yepyeni bölümleri beraberinde getiriyor. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Where’s My Water?‘daki temel amacımız temiz suyu yönlendirerek tüm kirleri temizlemek.

Oyunda toplamda 100’den fazla bölüm bulunuyor. Bölümlerin her biri farklı tasarımlara sahip oldukları için oyun asla monoton olmuyor ve heyecanını uzun süre muhafaza ediyor. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Where’s My Water?‘da da ilk bölümler daha çok alıştırma havasında ilerliyor ve asıl zorluk ileriki bölümlerde başlıyor.

Facebook desteği de sunan oyunda elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve kendi aranızda bir rekabet ortamı oluşturabilirsiniz. Genel olarak son derece başarılı bir bulmaca oyunu olarak niteleyebileceğimiz Where’s My Water?‘ı tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirmek için bağlantımızı kullanabilirsiniz.