Wifi Fixer 1.0.3.5 (Android)

Wifi Fixer

Wifi Fixer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wifi Fixer ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir WiFi sorun giderme uygulamasıdır

Wifi Fixer eğer mobil cihazlarınızda WiFi ağınıza bağlanmakta güçlük çekiyorsanız yararlanabileceğiniz bir WiFi sorun giderme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Wifi Fixer birçok farklı WiFi bağlantı problemini çözebilen bir araç. Android cihazlarımızı kullanıken ya WiFi ağlarına hiç bağlanamıyoruz, ya bu ağlara bağlanıyoruz; fakat düşük sinyal alıyoruz ya da ağa bağlansak ve sinyal gücü yeterli olsa bile internette gezinti yapamıyoruz. Wifi Fixer bu tür Android WiFi sorunu örneklerine çözüm bulabiliyor.

Wifi Fixer temel olarak Android cihazınızın WiFi ayarlarını ihtiyaçlarınıza göre yapılandırıyor veya sıfırlıyor. Bunun haricinde uygulama, Android cihazınızdaki uygulamarı denetleyerek WiFi bağlantınızı etkileyip etkilemediklerine göz atıyor, gerektiği durumlarda bu uygulamaların WiFi ayarlarınıza müdahale etmesini engelliyor. Sonuçta Android cihazınıza ulaşan WiFi sinyalinin tüm verimiyle kullanılması sağlanıyor.

Eğer Android WiFi problemi yaşıyorsanız Wifi Fixer'ı denemenizi tavsiye ediyoruz.