WiFi Key Recovery 0.0.8 (Android)

WiFi Key Recovery

WiFi Key Recovery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WiFi Key Recovery, kullanıcılarına unutmuş oldukları kablosuz ağ şifrelerini bulma şansı veriyor.

WiFi Key Recovery, Android tabletler ve akıllı telefonlar üzerinde kulanabileceğimiz bir kablosuz ağ bulma aracı olarak görev yapıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde unuttuğumuz WiFi şifrelerini kolayca bulabilme şansına sahip oluyoruz. Daha önce bağlandığımız fakat şifresini unuttuğumuz ağların şifrelerini bulmak WiFi Key Recovery sayesinde çok kolay.

Uygulamadan bahsetmeden önce önemli bir detaya değinmemiz gerekiyor. WiFi Key Recovery'yi kullanabilmeniz için cihazınızın root'lu olması gerekiyor. Aksi halde uygulama ile WiFi bulmak mümkün olmuyor. Testlerimiz esnasında biz de root edilmiş bir Android cihaz kullandık ve sonuçlar tatmin ediciydi. Çalışma performansı modelden modele değişse de HTC ve Samsung Galaxy telefonlarda sorun çıkartmadığını söyleyebiliriz.

Uygulama çok pratik bir çalışma karakterine sahip. Düzenli arayüz şifrelerin kolay bir şekilde takip edilebilmesini sağlıyor. Başarılı bir şekilde görevini yerine getiren WiFi Key Recovery, WiFi şifrelerini hatırlama konusunda problem yaşayan her kullanıcının göz atması gereken bir seçenek.

YORUMLAR