Wifi Manager

Wifi Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wifi Manager, Wifi bağlantılarınızı yöneterek gerekli bilgileri görebilmenizi sağlayan basit ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Wifi Manager, Android cihaz sahiplerinin WiFi bağlantılarını ve ayarlarını kontrol etmeleri için geliştirilen ücretsiz ve oldukça ufak boyutta basit bir Android uygulaması. Eğer sürekli farklı WiFi bağlantısı ile internete erişim sğalıyorsanız ve zaman zaman şifreleri hatırlamak ya da diğer ayarları düzenlemek zorunuza gidiyorsa bu uygulama sayesinde her şeyi basite indirgeyebiliyorsunuz.

Uygulama ile birlikte belirli özelliklerden yararlanarak bir çok farklı işlem yapabiliyor olduğunuz uygulama, kaydetmiş olduğunuz şifreleri görüntülemenizi sağlıyor. Diğer yapabilecekleriniz ise aşağıdaki gibidir:

  • Bağlantıları görüntüleme ve listeleme
  • Bağlantıların basit bilgilerini görüntüleme
  • Bağlantı detaylarını sunma
  • Kaydedilen şifreleri gösterme ve kurtarma
  • Bağlantılar için gerekli güvenliğe sahip şifre önerme
WiFi bağlantısı tercih ederek Android telefon ve tabletlerinde internet kullanımı sağlayan kişilerin tercih etmesi gereken uygulamalardan bir tanesi olan Wifi Manager'ı ücretsiz indirip, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulamayı kurduktan sonra biraz karıştırarak kullanımı hakkında kolayca bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

YORUMLAR