WiFi Tethering

WiFi Tethering
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Root yapılmış Android cihazları için standart hotspot ayarlarından daha gelişmiş seçenekler sunan ücretsiz bir uygulama.

Hotspot ayarları sıkıntı yaratan bir Android cihazınız varsa veya daha fazla seçenek sunan bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız WiFi Tethering isimli bu uygulama işinizi görebilir. WiFi bağlantısını şifreleyerek başka cihazlara ulaştırmayı başaran uygulama, güvenlik açığını azaltan bir yapıya sahip. Böylece açık ortamlarda bağlantınızı paylaşacağınız zaman sisteminizi hacklemeye çalışan art niyetli insanlara karşı bir güvenlik duvarı yaratmış olacaksınız.

Bluetooth teknolojisiyle bağlantı imkanı sunan bu uygulamna ile 3G ve 4G bağlantılarınızı yanınızda duran masaüstü bilgisayarına kolayca aktarabilirsiniz. Bununla birlikte Mac, PC, Ubuntu, PS3, Wii ve Xbox cihazlarınız için tam destek olduğunu da vurgulamakta fayda var. Ne var ki bu uygulama her cihazda çalışmayacaktır. Eğer root yapılmış bir cihazınız varsa uygulama tam fonksiyonlu olarak çalışıyor ama güvenlik duvarı olan bir Android cihazı için aynı durumdan bahsetmek ne yazık ki mümkün değil.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama başarılı bir bağlantı imkanını gerçekleştirebiliyor. Yine de bu uygulamanın aktif olarak çalıştığı durumlarda cihazınızı şarja bağlamanızı öneririz. Aksi takdirde işinizi yaparken telefonunuzun şarjını bitirdiğinize tanık olabilirsiniz.

YORUMLAR