Wiggly racing 1.6 (Android)

Wiggly racing

1.6
Wiggly racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zorlu ve bir o kadarda eğlenceli yarışlar sizleri bekliyor.

Yarış oyunları bölümünde yer alan ve ücretsiz olarak sizlere sunulan Wiggly racing, Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Kaliteli grafikleri ve etkileyici efektleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Anlaşılır ve basit bir menü tasarımı bulunmaktadır. Kolay kontrolleri sayesinde zorlanmadan yarışlarda boy gösterebilirsiniz. Oyun, fren ve gaz fonksiyonlarını yerine getiren iki buton ile oynanmaktadır. 

Oyun içerisinde karlı yollar, çöller, dağlar ve şehir alanları gibi birçok farklı yarış parkuru yer almaktadır. Toplam 5 farklı aşama bulunmaktadır. Yarışlarda kullanabileceğiniz onlarca farklı araca yer verilmiştir. Dilediğiniz aracı kullanabilmek için yeterli miktarda altın biriktirmelisiniz. Yarış arabalarının kilidini açmak için oyun içerisinde yer alan zar oyununu oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken haritadan bir bölge seçmek ve yarışacağınız arabaya atlayıp keyifli dakikalar geçirmek.

On binlerce yarış tutkunu tarafından sevilerek oynanan ve her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından ilgi gören Wiggly racing, mobil platformda kaliteli bir yarış oyunu olarak oldukça dikkat çekmektedir.

YORUMLAR