Wild Cheetah Sim 3D 1.3 (Android)

Wild Cheetah Sim 3D

1.3
Wild Cheetah Sim 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wild Cheetah Sim 3D vahşi bir çitayı yönettiğiniz bir simülasyon oyunudur

Wild Cheetah Sim 3D oyunculara Afrika'nın en hızlı yırtıcılarından olan ve mükemmel anatomisiyle hayran verici bir güzelliğe sahip olan bir çitayı kontol etme imkanı veren bir simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Wild Cheetah Sim 3D, çita oyunlarına gerçekçi bir bakış açısı getiriyor. Eğer Afrika savanlarında bir çita olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız Wild Cheetah Sim 3D keyifle oynayacağınız bir oyun olabilir. Oyunda temel olarak bir çita olarak Afrika düzlüklerinde en uzun süre hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bu işi yaparken kendi neslimizi devam ettirmek için kendi çita yavrularımıza bakıyoruz ve onları aslan, timsah ve gergedan gibi diğer afrika yırtıcılarından korumaya çalışıyoruz. Oyunda ilerledikçe çitamızı geliştirebiliyoruz ve daha güçlü hale getirebiliyoruz.

Wild Cheetah Sim 3D'de hayatımızı devam ettirmek için avlanmaya çıkmamız gerekiyor. Ceylanlar gibi hızlı avları yakalamak için bütün atletik yeteneklerimizi kullanıyoruz. Sağlığımızı korumak için düzenli aralıklarla yemek yememiz ve su içmemiz gerekiyor. Bu iş için geniş bir açık dünyayı keşfetmemiz gerekiyor. Yanımızda yetişen aile üyelerimiz bize avlanmada ve kendimizi savunmada yardımcı olabiliyorlar.

Wild Cheetah Sim 3D güzel grafikleriyle beğeninizi kazanabilir. Eğer hızlı bir çitayı yönetmek isterseniz Wild Cheetah Sim 3D'yi oynayabilirsiniz.

YORUMLAR