Wild West Idle Tycoon Tap Incremental Clicker Game Cihaza göre değişir (Android)

Wild West Idle Tycoon Tap Incremental Clicker Game

Wild West Idle Tycoon Tap Incremental Clicker Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Batı kasabalarında kendi işletmelerinizi açarak, büyük bir servet elde edebileceğiniz kaliteli bir oyundur.

Eğlenceli bir kasabada vahşi batının en zengin bireyi olabileceğiniz Wild West Idle Tycoon Tap Incremental Clicker Game, mobil platformda simülasyon oyunları arasında yer almaktadır. 

Uçsuz bucaksız geniş bir keşif haritası sayesinde yeni kasabaların kilidini açabilirsiniz. Görevleri başarıyla tamamlayarak madalyalar kazanabilirsiniz. Kar amacı güden bu oyunda, 20 farklı işletme bulunmaktadır. Seviye atlayarak ve para kazanarak yeni işletmeleri aktif hale getirebilirsiniz. Patent kartları toplayarak işletmelerinizi büyütebileceğiniz eşsiz bir oyun sizleri bekliyor. 

Oyunu daha da keyifli bir hale getiren, etkileyici grafik tasarımı ve ses efektlerine bolca yer verilmiştir. Batının en zengini olmak için güçlü işletmeler kurup, yağmalar yapmanız gerek. Yeni kasabalarda farklı işletmeler açıp karınızı sürekli olarak katlayabilirsiniz. Görevleri tamamlayarak seviyeler atlayabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. 

Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda rahatlıkla erişebileceğiniz Wild West Idle Tycoon Tap Incremental Clicker Game, ücretsiz olarak sizlere sunulan muazzam bir simülasyon oyunudur. 10 binlerce oyun severin keyifle oynadığı bu oyun ile sizlerde batı ekonomisinden kendi payınızı alabilirsiniz. 
 

YORUMLAR