Winter Craft 3: Mine Build

Winter Craft 3: Mine Build
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Winter Craft 3: Mine Build, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir Minecraft benzeri oyun olarak tanımlanabilir.

Winter Craft 3: Mine Build, adından da sezilebileceği gibi Minecraft'ın izinden giden bir oyun. Android tablet ve akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda açık dünyada istediğimizi inşa edebilme şansına sahibiz.

Oyunda klasik ve hayatta kalma olmak üzere iki farklı oyun modu bulunuyor. İstediğimiz modu seçme şansına sahibiz. Tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi bu oyunda da yaşadığımız dünyada pek çok tehlike var. İskeletler, zehirli örümcekler, kılıçlı düşmanlar ve okçular bunlardan sadece birkaçı. Hayvanları da unutmamak gerek çünkü onlar da ciddi bir tehdit unsuru.

İstediğimizi inşa edebilmek için yeraltı kaynaklarını keşfetmemiz ve toplamamız gerekiyor. Farklı materyalleri bir araya getirerek istediğimiz aleti üretebilmekteyiz. Önceliği zırhlara ve silahlara verirsek karakterimizi güvene almış ve bize zarar vermek isteyen düşmanlara karşı üstünlük sağlamış oluruz. Bu yüzden ilk olarak silah ve zırh üretimine girimek en mantıklısı. Daha sonra çeşitli araçlar yaparak avcılığa ve toplayıcılığa başlayabiliriz.

Minecraft'ta gördüğümüz gece-gündüz dönüşümleri aynen bu oyunda da yer alıyor. Gece gündüz dönüşümlerine ek olarak oyunda gerçekçi bir hava durumu kontrolü bulunuyor. Bu yüzden kimi zamanlarda yağan yağmu altında mücadelemize devam etmek zorunda kalabiliyoruz.

Eğer Minecraft ilginizi çeken oyunlar arasında yer alıyorsa ve bu deneyimi Android cihazlarınız üzerinde yaşamak istiyorsanız Winter Craft 3: Mine Build'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR