Winter Craft 4: Ice Age

Winter Craft 4: Ice Age
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Winter Craft 4: Ice Age, buz devrini konu alan Minecraft benzeri, eğlenceli ve ücretsiz bir Android sandbox oyunu.

Winter Craft 4: Ice Age, önceki serileri ile sandbox oyunları oynamaktan keyif alan Android oyuncuları eğlendiren oyunun en son ve yeni versiyonu. Adından da anlayacağınız üzere bu oyundaki dünyada buz devri teması kullanılmış ve her yer karla kaplı. Dev mamotlar, geyikler ve diğer canlılar ile oynayacağınız oyun aslında popüler sandbox oyunu olan Minecraft'ın bir kopyası gibi ve Android telefon ile tabletler üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Tek kişilik oynanabilen oyunda hem hayatta kalma hem de yaratıcı oyun modları bulunuyor. Dilediğinize girerek yeni ve farklı bir dünyaya merhaba diyebilirsiniz. Eğer daha önceden Minecraft, oyunun önceki serilerinden bir tanesi ya da herhangi bir sandbox oyunu oynadıysanız oynanış kısmında problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Fakat daha önceden bu tür bir oyun oynamadıysanız alışana kadar biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Yine de Winter Craft 4'ün kontrollerinin oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim.

Pikselli grafiklere sahip olan oyunun grafik kalitesi Minecraft'tan bir çıta daha düşük olabilir fakat bakarak aradaki farkı ayırt edecek kadar büyük bir fark yok ortada.

Oyunda yapacağınız Herobrine ayısı sizinle birlikte yürüyor ve yapacağınız savaşlarda yardım ediyor. Bu detayı unutmadan ayınızı bir an önce yapmak oyun içerisinde size daha fazla yardımcı olacaktır.

Yeni ve farklı 32 adet zırh eşyası getirilen oyunda, hava durumu değişimleri, tüccarlar, yeni bir arayüz, yeni hayvanlar ve özel silahlar bulunan mağazalar yer alıyor. Eğer oyunun önceki serisi olan Winter Craft 3: Mine Build oyununu oynadıysanız bu oyunu da hemen ücretsiz olarak indirip mutlaka başlamanızı tavsiye ederim. Bununla birlikte yeni başlangıç yapacak arkadaşlar için de oldukça ideal bir sandbox oyunu.