Winter Hill Climb Truck Racing

Winter Hill Climb Truck Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Winter Hill Climb Truck Racing'te kamyonumuza ve traktörümüze yüklenen yükleri varış noktasına ulaştırmaya çalışıyoruz.

Zorlu yollarda ilerlediğimiz bu oyunda sadece tek bir amaca hizmet ediyoruz; yüklerimizi sağ salim bir şekilde varış noktasına ulaştırmak. Karlı ve engebeli araziler üzerinde gitmeye çalıştığımız bu oyunda farklı araçlar seçme şansına sahibiz.

Grafik olarak iyi bir seviyede yer alan Winter Hill Climb Truck Racing’de kontroller de son derece sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Araçlarımızı ekranda yer alan pedalları, vitesi ve direksiyonu kullanarak kontrol edebiliyoruz. Bu noktada dikkatimizi çeken bir nokta var. Eski püskü traktörümüzde BMW direksiyonu var. Bu ayrıntıyı gözardı ederek oyuna devam ediyoruz.

Oyunda her biri en az 1 kilometre uzunluğa sahip yollar mevcut. Değiştirilebilir kamera açıları oyunda zorlandığımız kısımlarda büyük yardımda bulunuyor ve sağı solu görmemizi kolaylaştırıyor. Bu sayede sıkıştığımız ve ne yapmamız gerektiğini bilmediğimiz yerlerden kaza yapmadan çıkabiliyoruz.

Toplamda 10’dan fazla başarım kazanma şansı sunan Winter Hill Climb Truck Racing bazı konularda eksiklik yaşatsa da genel olarak vakit geçirmek için oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunu.