Winter Road Trucker 3D

Winter Road Trucker 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Winter Road Trucker 3D karlı yollar üzerinde kamyonumuzla ilerlemeye çalıştığımız keyifli bir simülasyon oyunudur.

Winter Road Trucker 3D ile karlı yollarda zorlu bir mücadeleye çıkmaya hazırlanı! Hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Winter Road Trucker 3D’de buz tutmuş yollarda kamyonumuzla yol almaya ve hedefimize ulaşmaya çalışıyoruz.

Oyunda detaylı grafikler ve kaliteli modellemeler dikkati çekiyor. Bugüne kadar oynadığımız çok az simülasyon oyununda bu tarz grafiklere denk gelmiştik. Üstelik bunun bir mobil oyun olduğunu düşünürsek sonuçlar daha da dikkat çekici oluyor. Elbette ufak tefek eksikler var fakat genel atmosferdeki kalite hissi bunları görünmez kılıyor.

Kullanabileceğimiz 4 farklı tır mevcut ve bunların her biri farklı özelliklere sahip. 8 farklı kamera açısı, zorlu yollarda stabilitemizi korumamız için olmazsa olmaz detaylardan bir tanesi. Üzerinde gittiğimiz yolların her biri en az 1 kilometre uzunluğa sahip. Bir başka deyişle oyun hemen tükenmiyor ve uzun süre heyecnaını muhafaza ediyor.

Genel olarak Winter Road Trucker 3D simülasyon oyunlarından hoşlanan ve bu kategoride oynayabileceği kaliteli bir oyun arayan herkesin denemesi gereken türden bir yapım.

YORUMLAR