Winter Ski Park: Snow Driver 1 (Android)

Winter Ski Park: Snow Driver

Winter Ski Park: Snow Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zorlu kış şartlarında araç kullanacağız.

Yarış oyunları arasında yer alan Winter Ski Park: Snow Driver ile birbirinden farklı araçları zorlu kış şartlarında sürme fırsatı elde edeceğiz. Gündüz ve gece döngülerine sahip olan oyunda bir yandan yarışacak, diğer yandan ise görevleri yerlerine getirmeye çalışacağız. Görsel açıdan oldukça kaliteli görünen yapım ses efektleri ile oyunculara gerçekçi bir deneyim sunuyor.

Diğer mobil yarış oyunlarının aksine kış temasına sahip olan yapım, Play With Games imzası ile geliştirilip yayınlandı. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan yapımda güzel bir tatil köyünü de keşfetme fırsatı yakalacağız. Gerçekçi grafikler ile benzersiz mekanlara sahip olan oyun Google Play’de 4.5 gibi bir skor puanına sahip. 23 Kasımdan bu yana 5 bin oyuncu tarafından oynanıyor.

Heyecan verici yarışlara katılacağımız oyunda buzla kaplı yollarla tanışacak, kış beldesini keşfedecek ve adrenalin dolu yarışlara katılacağız. İki farklı mobil platformda oyuncuların karşısına ücretsiz olarak çıkan Winter Ski Park: Snow Driver, eğlenceli bir şeklilde oynanmaya devam ediyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR