Winter Snow Plow Truck Driver

Winter Snow Plow Truck Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Winter Snow Plow Truck Driver, oyunda size verilen görevlerin gerektirdiği şekilde karları temizlemeniz gereken eğlenceli ve ücretsiz bir Android simülasyon oyunu.

Winter Snow Plow Truck Driver, yılbaşı gecesi planlar yapıp eğlenmeye niyetli olan ailenin karlar altında kalan evini temizlemeye çalışacağınız bir Android kar temizleme oyunu. Simülasyon oyunu kategorisinde yer alan Winter Snow Plow Truck Drive, aslında bir araba sürme oyunu.

Kamyon ve kepçe gibi farklı ağır araçlar ile size verilen görevleri yerine getirmek için yollardaki tüm karları temizlemeniz gerekiyor. Hem gece hem de gündüz geçen oyunda verilen görevleri zaman ayırt etmeksizin yaparak kar altınd akalan insanları kurtarmalısınız.

Gerçekçi grafikler ile birlikte kar yağma efektlerine sahip olan oyunda, kamyon ve kepçelerin kontrolünü ekranın sağ ve sol altında bulunan direksiyon, gaz ve fren pedalları ile sağlıyorsunuz. Hem araba sürüşlerinizi geliştirebileceğiniz hem de eğlenceli vakit geçireceğiniz oyun Android telefon ve tablet sahipleri için ücretsiz. Fakat açıkça söylemek gerekirse oyun içindeki pencere halinde açılan reklamlar biraz oyun deneyiminizi kötüleştiriyor. Sıklıkla açılan reklamlar, ücretsiz olan oyuna destek amaçlı.

Kar temizleme olarak değil fakat araç sürme oyunu olarak ararsanız, çok daha iyi, kaliteli ve yine ücretsiz oyunlar bulabilirsiniz. Fakat kar temizlemenin sizin için eğlenceli olacağını düşünüyorsanız bu oyunu mutlaka oynamanız gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR