Winter Walk 2.2.1 (Android)

Winter Walk

Winter Walk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Winter Walk, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Beceri oyunlarının en sevilen kategorilerinden birisi olan sonsuz koşu oyunlarının aksine bir yürüme oyunu olan Winter Walk'da, karda ve rüzgarda yürüme becerilerinizi test ediyorsunuz.

Winter Walk'ın en önemli özelliği kendine özgü mizah anlayışı, monologları ve komik ara sahnesi diyebilirim. Bir İngiliz beyefendisi ile adeta altmışlı yıllara gittiğiniz oyunda karda ve kışta yürümeye çalışıyorsunuz.

Fakat oyun eğlenceli olsa da çok fazla eksiği var diyebilirim. Zira oyunda yaptığınız tek şey gerektiği zaman şapkanıza tutunmak. Evet, eğlenceli ve komik bir tarza sahip fakat bir süre sonra bu sıkıcı olabiliyor.

Oyunda karakteriniz yürürken rüzgar estiğinde şapkanızı tutmalı ve bu şekilde şapkanızı kaçırmadan gidebildiğiniz kadar uzağa gitmelisiniz. Şapkanızı kaçırdığınız anda yeniden başlıyorsunuz ve karakter size komik bir dille ne kadar uzağa gidebildiğinizi söylüyor.

Bununla birlikte şapkanızı kaçırdığınız anda geri getiren çocuğun olduğu kısa sahne de mizahıyla sizi güldürmeyi başarıyor. Fakat oyunun bunlar dışında çok da fazla bir albenisi olduğunu söyleyemeyeceğim.

Eğer farklı ve sakin bir oyun arıyorsanız, Winter Walk'ı indirip deneyebilirsiniz.