Wiser Simple Launcher 1.30.6 (Android)

Wiser Simple Launcher

Wiser Simple Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wiser - Simple Launcher, Android cihazlarınız için kişiselleştirilebilir bir ana ekran uygulaması. Cihazlarınıza kolay alışmanıza yardımcı oluyor ve rahat bir kullanım deneyimi yaşatıyor.

Wiser Simple Launcher, Android cihazlarınız için kişiselleştirilebilir bir ana ekran uygulaması. Cihazlarınıza kolay alışmanıza yardımcı oluyor ve rahat bir kullanım deneyimi yaşatıyor.

Teknolojiye ilgili değilseniz veya yetişkinseniz uygulama tamamen siz düşünülerek tasarlanmış. Bir şeyler ters gittiğinde sizi çözüm arama derdinden kurtararak kolayca telefonunuzu yönetmenize yardımcı olan Wiser, ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor. Ekranda ise  fontlar büyük ve sizlerin kolay okuması için geliştirilmiş. Basit ve renkli arayüzünde akıllı telefonunuzu en temel haliyle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gözleriniz bozuksa, akıllı telefonların karmaşasından bunaldıysanız, telefonunuzu temel ihtiyaçlarınız için kullanmak istiyorsanız ve en önemlisi Android deneyimini minimum düzeyde bile olsa yaşamak istiyorsanız bu uygulamayı Google Play Store’dan mutlaka indirmelisiniz.


YORUMLAR