World Conqueror 3 1.2.2 (Android)

World Conqueror 3

World Conqueror 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Conqueror 3 taktiksel bir savaş oyunudur

World Conqueror 3 taktiksel bir yapıya sahip olan ve uzun soluk eğlence sunan bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan World Conqueror 3'de dünyanın tanık olduğu en büyük savaşlara katılabilme imkanına sahibiz. Oyunda kendimize bir ülke seçerek oyuna başlıyoruz ve tarihi savaşları tekrar canlandırarak dünyanın kaderini biz belirliyoruz ve alternatif bir gelecek oluşturuyoruz.

World Conqueror 3'te 2. Dünya Savaşı'nda başlayan maceramız Soğuk Savaş dönemi ve günümüzün modern savaşlarıyla devam ediyor. Bu savaşlarda en güçlü orduyu kurmak için mücadele ederken rakiplerimizi taktiksel kararlarla yenebiliyoruz. Dünya harikalarına sahip olduğumuzda dünya üzerindeki kontrol gücümüz de artıyor.

Sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip World Conqueror 3 bize satranç benzeri bir oynanış sunuyor. Oyunda her hamlemizi rakibimizin cevabını düşünerek yapmamız gerekiyor. World Conqueror 3 mobil cihazınızı yormadan çalışabilen bir oyun.