World Craft 2: Exploration

World Craft 2: Exploration
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Craft 2: Exploration mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

World Craft 2: Exploration oyuncularına özgürlüklerini konuşturma ve devasa yapılar inşa etme imkanı veren bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Minecraft benzeri bir sandbox oyunu olan World Craft 2: Exploration'da oyuncular kendi hayatta kalma mücadelelerine tanık oluyorlar. Oyun başlarken bir sunucu seçiyoruz ve sonrasında tek başımıza herşeyi şekillendirerek kendi dünyamızı yaratıyoruz. Oyunda gündüzlerimizi kaynak toplamaya ve topladığımız kaynaklarla eşyalar ve sığınabileceğimiz binalar inşa etmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde zombiler ve canavarlar gibi tehlikeler gece olduğunda bize saldırıyor; bu nedenle gündüzden bütün hazırlıkları tamamlamamız gerekmekte.

 World Craft 2: Exploration'da açlık ve susuzluğumuza da dikkat etmeliyiz. Oyunun sonlanmaması için su ve içecek aramalı, avlanmalı ve ekinlerimizi yetiştirmeliyiz. İnşaat işlerinde kullanacağımız taş ve ahşap gibi malzemelerimizi kazmamızı kullanarak, madenleri kazarak ve ağaçları keserek elde ediyoruz. Oyun tıpkı Minecraft gibi piksel tabanlı grafiklere sahip.

World Craft 2: Exploration'ın güzel yanı oyunu multiplayer olarak diğer oyuncularla oynayabilmenize imkan tanıması. Eğer Minecraft seviyorsanız bu ücretsiz Minecraft alternatifi hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR