World Map 2014 FREE 1.0 (Android)

World Map 2014 FREE

1.0
World Map 2014 FREE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Map 2014 FREE, Android cihazlarınız üzerinde Dünya haritasını kontrol edebileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir uygulamadır.

World Map 2014 FREE, en popüler Dünya haritası uygulamalarından bir tanesi olan World Map'in yeni sürümüdür. Dünya haritasına ihtiyaç duyan kullanıcıların oldukça işine yarayacak olan uygulama sayesinde güncel Dünya haritasına Android telefon ve tabletleriniz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Büyütülmüş Dünya haritasına kolay ve hızlıca ulaşmanızı sağlayan uygulamayı internet bağlantısı olmadan kullanabilirsiniz. Android cihazınız üzerinde depolanan Dünya haritasına dilediğiniz zaman offline olarak göz atabilirsiniz. Diğer ülkelerden arkadaşlar edindiğiniz zaman nerede yaşadıklarını görebilmek için kullanabileceğiniz uygulama üzerinde arama yaparak en bilinen ülke ve şehirlere harita üzerinde kolayca erişebilirsiniz.

Uygulama üzerinde politik Dünya haritasına da ulaşabilirsiniz. Farklı amaçlar için kullanabileceğiniz yararlı bir uygulama olan World Map 2014 Free'yi ücretsiz olarak Android telegon ve tabletlerinize indirerek dilediğiniz zaman açarak Dünyanın farklı ülke ve şehirlerinin nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz.