World of Derby 1.2.3 (Android)

World of Derby

World of Derby
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Derby mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

World of DerbyWorld of Derby aksiyon dolu oynanışıyla dikkat çeken bir mobil araba parçalama oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan World of Derby'de oyuncular arabalarını çarpıştırarak parçalayabilecekleri mücadelelere katılıyorlar. Normalde araba oyunlarında arabamızı seçeriz ve asfalt yollara çıkarak en hızlı araba olmaya ve bitiş çizgisini birinci sırada geçmeye çalışırız. Fakat World of Derby'de bizi daha ilginç bir mücadele bekliyor. Oyunda hızlı olmak için değil, hayatta kalan araba olmak için yarışıyoruz.

World of Derby'de temel olarak arenalara çıkıyoruz ve bu arenalarda birçok arabayla birlikte çarpışarak hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunda rakiplerimizi elemek için onlara çarpmamız ve motorlarını çalışmaz hale getirmemiz gerekiyor. Bir yandan da kendimizi gelen darbelere karşı korumamız gerekmekte.

World of Derby bize 90'lı yıllarda bilgisayarımızın DOS platformunda oynadığımız Destruction Derby'i hatırlatıyor. Oyunun fizik ve grafik motorunun iyi iş yaptığı söylenebilir.

YORUMLAR