World of Witchcraft 1.250.086 (Android)

World of Witchcraft

World of Witchcraft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı olarak savaşlara katılacağız.

Mobil strateji oyunları arasında yer alan World of Witchcraft im30.net imzası ile geliştirildi ve mobil oyunculara sunuldu.

Ulus savaşları yapacağımız World of Witchcraft adlı strateji oyununda bize verilen alanda yerleşim yeri kuracak, bu yerleşim yerini korumak için çeşitli silahlardan yararlanacak ve koruma duvarı inşa edeceğiz. Benzersiz çok sayıda özelliğin yer aldığı oyunda dünyanın farklı bölgelerinden oyuncular ile gerçek zamanlı olarak karşı karşıya geleceğiz. Oyuncular dünya çapında mücadelelere katılacak ve gerçek zamanlı savaşlar ile rakiplerine yenilgi tattırmaya çalışacaklar.

Oyuncular dilerlerse klanlar kurabilecek ve müttefikler kazanabilecekler. Ayrıca oyuncular klan savaşları ile daha fazla aksiyon deneyimi yaşayabilecekler. Gerçekçi grafik efektleri ile oyuncular özgürlük için savaşacaklar. Oyuncular yerleşim yerlerindeki bina ve silahları yükselterek gelebilece saldırılara karşı daha etkili hale gelebilirler. Yeni bir oyun olmasına rağmen 10 binden fazla kez indirilen yapım, Google Play üzerinden ücretsiz olarak dağıtılıyor.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR