World's Hardest Escape Game 1.0.1 (Android)

World's Hardest Escape Game

World's Hardest Escape Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir odadan kaçma oyunudur.

World's Hardest Escape Game, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir odadan kaçış oyunudur. İsmiyle dünyanın en zor kaçış oyunu olduğunu iddia etse de gerçekte tam olarak öyle değil.

Fakat bu oyunun başarılı olmadığı anlamına gelmiyor. Odadan kaçış oyunları söz konusu olduğunda belli bir sınır olması gerekiyor ve bu sınır da ne çok kolay ne çok zor olması gerekiyor. World's Hardest Escape Game dünyanın en zor kaçış oyunu olduğunu iddia etmesine rağmen bence tam bu sınırın üzerinde olduğu için çok başarılı.

Sizi zorlayacak fakat çok da başınızı ağrıtmayacak bulmacalar içeriyor. Bir bulmacayı çözmek için kağıt ve kaleme ihtiyaç duyabiliyorsunuz fakat genellikle çözümünün nasıl olduğunu araştırmak zorunda kalmıyorsunuz. Fakat aynı zamanda hemen bulabileceğiniz kadar da kolay bulmacalar içermiyor.

Oyunda 20 adet farklı mekan var ve bu da size saatler boyu eğlence sunacağı anlamına geliyor. Fakat oyun o kadar güzel ki 20 bölümün nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bu da size yeterli gelmiyor. Bu yüzden bölüm sayısının az olduğunu söyleyebilirim.
Grafikleri ile de başarılı diyebileceğim oyun, kullanıcı deneyimi açısından da kolay kontrolleri ve kullanıcı dostu arayüzü ile iyi bir iş başarmış. Genel olarak güzel bir oyun olan

Hardest Escape Game'i kaçış oyunu meraklılarına tavsiye ediyorum.