Wreck Fader 1.5 (Android)

Wreck Fader

1.5
Wreck Fader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wreck Fader elektronik müzik eşliğinde sonsuz bir yarışa koyulduğunuz, ritim patlamaları ve tuhaf evreniyle sonsuz yarış oyunlarına yeni bir soluk getiren bir uygulamadır.

Sizi hipnoz edecek yeni bir roller coaster oyununa hazır mısınız? Wreck Fader dinamik yapısı Kypski'nin çılgın müzikleriyle birleşerek bambaşka bir sonsuz yarış oyunu olarak Android için yayınlandı. DJ Kypsi'den Wreck Fader için özel hazırlanmış müzikler eşliğinde yeni çıkacak albümün de hazırlığını yapabilirsiniz, çünkü ünlü DJ'in yeni albümünün adı da Wreck Fader olarak oyunda dinleyeceğiniz müzikleri barındıracak.

Gerçekten tuhaf bir evrende raylar üzerinde giden bir elektronik cisim hayal edin, süpersonik bir hızda albüm kayıtlarını toplamaya çalışırken bir yandan da kabus bakterilerinden kaçmaya ve mikrofiber engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Wreck Fader'ın elektronik dünyasına dalıp gitmek, dinamik ve güçlü müzikler eşliğinde işten bile olmuyor.

Wreck Fader'ı sıradan bir yarış veya koşu oyunundan ayıran en büyük özellik DJ bazlı temasıyla geliştirilmiş oyun elementleri ve elbette arka plan müzikleri. Zaten bir plak üzerinde gittiğiniz oyun boyunca elektriğin güçlü dalgalarıyla ritimleri patlatıp puan kazanıyorsunuz. Etrafta gezen birçok mikro düşman sizi gördüğü anda yok etmeye çalışacak, bu yüzden etraftan topladığınız güçlendirmeleri iyi bir amaç için saklamak oyunda çok işinize yarıyor. Oyunun sonsuz yarış modu dışında bir de rekora koşmayı sevenler için hayalet modu var. Hayalet modunda kendi gölgenizle yarışarak bir önceki rekorunuzu aşmak için uçmaya başlıyorsunuz.

Oyunun kontrolleri ise oldukça basit. Plak üzerinde sola ve sağa dokunarak çizmeye başlıyorsunuz. Etraftan topladığınız güçlendirmeleri yine dokunarak açıyorsunuz ve plakları adeta yok etmeye başlıyorsunuz. Oyunda verilen müzik gazıyla oyun boyunca ne yaptığımı anlamam çok zor oldu, sadece hızlı bir şekilde etraftaki her şeyi kırarak ilerlemeye devam ettim. Wreck Fader bu denli tuhaf, ritmik ve eğlenceli bir oyun.

Wreck Fader'ı Android cihazlarınız için ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız elektronik müziğin derin dünyasına adım atmayı kabul etmişsiniz demektir. Müziğin ritmik patlamarına hazır olun.

ARTILAR

Elektronik müzik temasının işleyişi çok başarılı

EKSİLER

Sınıfındaki benzer oyunlardan farklı bir oynanış sunmuyor

YORUMLAR