Wrecky Road: Canyon Carnage

Wrecky Road: Canyon Carnage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    87

  • Üretici

    Hazard Fax

Wrecky Road: Canyon Carnage mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Wrecky Road: Canyon Carnage içerisinde hem hız, hem de aksiyon barındıran bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Wrecky Road: Canyon Carnage'da bizi bir kanyonda geçen ve aksiyon filmlerini aratmayan sahneler bekliyor. Wrecky Road: Canyon Carnage'da temel olarak aracımızla bir kanyon içerisinde yol alırken peşimize düşmanlar takılıyor ve bizim bu düşmanları atlatarak en uzun süre yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Bu iş için de sürüş yeteneklerimizi sergiliyoruz.

Wrecky Road: Canyon Carnage'da biz ilerlerken karşımıza farklı engeller çıkıyor. Kayarak, hurda olmuş araçlar, tabelalar yolumuzu kapatabiliyor. Bu engellerden sağa veya sola kayarak kaçıyoruz. Bir yandan da peşimizden düşmanlarımız sürekli bizi izliyor. Düşman araçlarını sağa veya sola ittirerek engellere çarpmalarını sağlayabiliyor ve onlardan geçici olarak kurtulabiliriz.

Wrecky Road: Canyon Carnage dilediğimiz zaman turboyu açabiliyor ve hızlanabiliyor, dilediğimiz zaman fren yaparak yavaşlayabiliyoruz. Oyunun grafikleri tatmin edici bir kaliteye sahip.

YORUMLAR