X-CPU Widgets

X-CPU Widgets
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

X-CPU Widgets, meraklı ve ilgili Android kullanıcılarına cihazlarının CPU, GPU, RAM ve pil durumu hakkında bilgi veren yararlı ve ücretsiz bir uygulama.

X-CPU Widgets, bilgisayar kullanıcılarının işlemci, ekran kartı ve RAM'in ne kadar çalıştığını, yorulduğunu ya da zorlandığını görmek için kullandığı programların mobil için uyarlanan Android versiyonu. İlgili ve meraklı Android telefon ve tablet kullanıcılarının ilgisini çekebilecek olan uygulama, widgetlar halinde anasayfanızda durarak, Android cihazınızın CPU, RAM, batarya ve sıcaklık durumlarını canlı olarak takip edebilmenizi sağlıyor.

Şık tasarımlı widgetlara sahip olan uygulama sayesinde oyun oynarken ya da birden fazla uygulama çalıştırırken cihazınızın ne kadar zorlandığını ya da ne kadar çalıştığını görebiliyorsunuz.

Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan uygulama yukarıda da belirttiğim üzere CPU, RAM, batarya ve sıcaklık durumlarını bildirebiliyor. Dilerseniz istemediklerinizi kaldırabiliyorsunuz.

Uygulamanın güzel özelliklerinden bir tanesi ise sunulan widgetların boyutunu, rengini ve şeffaflığını ayarlayabiliyor olmanız. Böylece kocaman daireler ya da minik daireler kullanarak istediğiniz tüm bilgilere rahatlıkla erişebiliyorsanız.

Eğer Android telefon ve tabletlerinizi zorlayacağını düşündüğünüz işlemleri sürekli yapmanız gerekiyorsa bu uygulamayı indirip mutlaka kullanmalısınız.

YORUMLAR