Xdrive Cars Simulation

Xdrive Cars Simulation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Xdrive Cars Simulation, mobil cihazlarınız üzerinde araba sürmek istiyorsanız ücretsiz olarak oynayabileceğiniz başarılı ve eğlenceli bir oyun.

Xdrive Cars Simulation, BMW araba sürme keyfi yaşayabileceğiniz hem eğlenceli hem de oldukça başarılı bir şekilde geliştirilen Android araba simülasyonu.

Araba oyunları kategorisine hızlı bir giriş yapan Xdrive Cars Simulation, oldukça güzel bir araba simülasyonu. Trafikte yapamadığınız her şeyi yapabilme lüksüne sahip olduğunuz oyunda yeni arabalar alabilmek için hem altın kazanmanız hem de belirtilen hızlarda giderek görevleri tamamlamanız gerekiyor.

Yeni araçlar ile daha da eğlenceli hale gelen oyunda büyük bir şehir bulunuyor ve keyfinize göre gezebiliyorsunuz. Eğer araba yarışı oyunlarından sıkıldıysanız fakat yinede araba sürmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir oyun.

Araba oyunları dışında araba severlerin de ilgisini çekmeyi başaran oyunda arabanın kontrolünü ekran üzerindeki tuşlar ile sağlıyorsunuz. Eğer daha önce bu tür bir oyun oynamadıysanız bir süre arabayı kontrol etmekte zorluk yaşayabilirsiniz fakat kısa sürede alışarak arabayı tamamen kontrolünüz altına alabiliyorsunuz.

Hız yapma üzerine kurulu olan bu araba simülasyonu sayesinde kimseye zarar vermeden sadece oyunda dilediğiniz kadar hız yapabiliyorsunuz.

Araba yarışı oyunlarını ya da simülasyonlarını seviyorsanız Xdrive Cars Simulation oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirmenizi tavsiye ederim.