Xtended NavBar

Xtended NavBar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kişiselleştirme uygulamasıdır.

Xtended NavBar, Android cihazlarınızı kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz çok faydalı bir uygulama. Pek çok kişiselleştirme uygulaması olduğunu biliyoruz. Özellikle duvar kağıdından zil tonuna, launcher'dan işletim sistemine kadar telefonunuzu kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliyorsunuz.

Fakat gezinme çubuğunu özelleştirmeye yarayan çok fazla uygulama yok. Xtended NavBar işte tam olarak bu iş için tasarlanmış. Telefonunuzun ekranında alt taraftaki çubuğu kendinize göre özelleştirerek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Çok sık kullandığınız telefon özelliklerini ve uygulamaları bu gezinme çubuğuna ekleyerek hem zamandan kazanabilir hem de telefonunuzu optimum seviyede kullanarak ondan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Uygulamayı açtıktan sonra sağa ve sola kaydırarak gezinme çubuğunuz arasında dolaşabilirsiniz. Bir ekrana favori uygulamalarınızı bir ekrana özellikleri ekleyebilirsiniz. Diyelim ki kolayca dinlediğiniz şarkıyı değiştirmek istiyorsunuz. Bu uygulama ile bunu yapabilirsiniz.

Eğer siz de telefonunuzu kişiselleştirmeyi seviyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR