yolamola

yolamola
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yolamola uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan tatil rotanızı çok daha kolay bir şekilde belirleyebiliyorsunuz.

Yolamola uygulaması, tatile çıkmak isteyen veya sadece canı sıkılan Android kullanıcılarının mobil cihazlarında bulundurmaları gereken gezi ve yol yardımı uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve pek çok konu hakkında size yol boyunca yardımcı olacak olan uygulama sayesinde tatilinizi daha yolun başındayken başlatabiliyor, yahut direkt olarak tatilinizin geçeceği hedefe de gidebiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde yer alan yardımcı araçları kısaca listelemek gerekirse;

  • Yapılacaklar listesi
  • Tatil planı
  • Benzinmetre
  • Ayarlar ve sık sorulan sorular

Yolamola'da yer alan benzinmetre aracı, başlangıç ve bitiş noktalarını girmenizin ardından yakıt türü ve 100 km'deki yakıt tüketimini de belirtmenizle birlikte size yol boyunca yapacağınız yakıt masraflarını kolaylıkla gösteriyor ve böylece hesabınızı en baştan yaparak tatilinizin ne kadar masraflı olacağını öğrenebiliyorsunuz. Özellikle uzak kentlere tatile veya yola gidecek olanlar uygulamanın bu özelliğini beğeneceklerdir.

Bunun yanında uygulama içerisinde yer alan rota çizme aracı sayesinde tam olarak istediğiniz yolları kullanarak hedefinize ulaşabiliyorsunuz. Eğlence rotası, yemek rotası veya direkt rota gibi seçenekler sayesinde yol üzerinde ziyaret etmek istediğiniz tüm konumların otomatik olarak önünüze serilmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Litre fiyatları ve benzin istasyonu konumları hakkında da veriler sağlayabilen uygulama, böylece yol boyunca sorunsuzca ilerlemenizi sağlıyor. Fakat uygulamanın bazı cihazlarda düzgün çalışmadığını ve kapandığını da belirtmek gerek. Ayrıca devamlı olarak GPS ile konum takibinin mobil cihazınızın pilini normalinden fazla tüketebileceği unutulmamalı.

YORUMLAR