You Must Escape 2 1.1 (Android)

You Must Escape 2

1.1
You Must Escape 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

You Must Escape 2, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir odadan kaçma oyunudur.

You Must Escape 2, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Bulmaca kategorisinin sevilen alt türlerinden biri olan odadan kaçış oyunu türüne girdiğini söyleyebiliriz.

You Must Escape adlı oyunun devam niteliğinde olan oyun da en az ilki kadar başarılı. Her ne kadar  devam oyunu desek de bu tarz oyunlarda hikaye ya da senaryo olmadığı için tam olarak devam oyunu sayılmaz.

Bununla birlikte aynı yapımcının oyunu olduğu için eğer birincisini de oynadıysanız bu oyunun da başarısını tahmin edebiliyorsunuz. Zaten oyun 5 milyona yakın indirilme sayısıyla kendini kanıtlamış durumda.

Oyunda amacınız yine benzer oyunlarda olduğu gibi odalardan kaçmak. Bunun için odadaki eşyaları topluyor, ipuçlarını ele geçiriyor ve bunları birbiriyle mantıklı bir şekilde kullanarak odadan kaçmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda mantıkla ilgili bulmacalardan aklınızı çalıştıracak zihin oyunlarına kadar geniş yelpazede bulmacalar bulunuyor. Bu bulmacaları çözerek aynı zamanda hem eğlenceli vakit geçiriyor hem de analitik düşünme yeteneğinizi geliştiriyorsunuz.

Oyuna başlaması gayet kolay diyebilirim. İlk bölümü kolayca geçiyor fakat ilerledikçe zorlaştığını görüyorsunuz. Oyunda keşfedebileceğiniz onlarca oda var ve sürekli olarak yenilerinin eklenmesi de güzel bir özellik.

Bununla birlikte oyunun grafiklerinin de gayet etkileyici bir şekilde tasarlandığını da söyleyebilirim. Eğer siz de bu tarz bulmaca çözme oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR