You Must Escape 1.1.6 (Android)

You Must Escape

You Must Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

You Must Escape, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir odadan kaçma oyunudur.

You Must Escape, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir odadan kaçış oyunudur. Odadan kaçış oyunları bildiğiniz gibi oyuncular arasında popüler kategorilerden bir tanesi diyebiliriz.

Bulmaca kategorisinin bir alt türü olan odadan kaçış oyunlarında amacınız genellikle karşınıza çıkan engelleri atlatarak ve bulmacaları çözerek kapıların kilitlerini açabilmek ve odalardan kaçabilmektir.

You Must Escape de yine benzer oyunlar gibi odadan kaçmanızı gerektiren bir oyun yapısı sunuyor. Çok ilginç bir hikayesi olmasa da genelde bu tarz oyunlarda bir hikaye arayışı olmadığından çok eksiklik olduğunu söyleyemem.

Oyunda tek amacınız odalardan kaçmak. Bunun için odalarda bulduğunuz eşyaları kullanmanız ve ipuçlarını takip etmeniz gerekiyor. Bu ipuçlarını çözerek bulmacaları sonuca ulaştırmalı ve eşyaları kullanarak kapıları açmalısınız.

Farklı farklı oda temalarının da bulunduğu oyun sizlere farklı zihin çalıştırıcı bulmacalar sunuyor diyebilirim. Oyundaki her oda farklı türde bulmacalar ve ipuçları sunuyor. Bu yüzden sıkılmadan uzun süre oynayabiliyorsunuz.

Sürekli olarak yeni odaların da eklendiği oyun kontroller ve oynanış açısından kolayken oyun yapısı açısından zorlayıcı diyebilirim. Ayrıca etkileyici ve gerçekçi grafikleri de oyunu daha oynanabilir kılıyor.

Eğer siz de odadan kaçış oyunları oynamayı seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.