Your Magnifier

Your Magnifier
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Your Magnifier uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda kolayca baktığınız nesneleri büyütebilirsiniz.

Your Magnifier uygulaması, Android mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir büyüteç uygulaması ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Böylece görmek istediğiniz küçük detaylarda gözlük ya da büyüteç kullanmadan inceleme gerçekleştirebiliyorsunuz. Ne zaman nesneleri büyük gösterebilen bir cihaza ihtiyaç duyabileceğiniz belli olmadığı için cihazlarınızda devamlı olarak tutabileceğiniz uygulamalardan birisi diyebilirim.

Uygulama çok kolay kullanılır ve basit bir arayüze sahip olduğu için tek yapmanız gereken objelere yakınlaştırmayı aktifleştirmek için varolan kaydırma çubuğunu kullanmak. Elbette yakınlaştırılan nesnenin çözünürlüğü akıllı telefon veya tabletinizdeki kameranın kalitesine göre belirlenecektir fakat uygulama yakınlaştırılan nesnelerin çok daha iyi görünebilmesi için bazı ayarlama ve efektlere de sahip.

Eğer baktığınız nesneyi iyi bir şekilde görebilmek için ışık yeterli değilse, daha iyi ışıklandırma sağlamak için mobil cihazınızın flaş lambasını da kullanabiliyor. Gerçek zamanlı ya da dondurulmuş yakınlaştırma seçenekleri ise zaman zaman daha fazla detaya inmenize olanak tanıyor.

Gerçek zamanlı yakınlaştırma özelliği oldukça güzel bir performansa sahip fakat bu özelliğin performansının cihazınızın donanım yeteneklerine bağlı olduğunu unutmayın. Uygulamanın ekranınızdaki yazanları değil gerçekte gördüğünüz nesneleri kameranız ile büyütmek için kullanıldığını da yeniden belirterek karışıklıkları önleyelim.

YORUMLAR