Yummy Gummy (Android)

Yummy Gummy

Yummy Gummy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yummy Gummy, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Yummy Gummy, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Bir başka üçlü eşleme oyunu olan Yummy Gummy'de çok fazla bir farklılık aramamanız gerekiyor.

Klasik bir üçlü eşleme oyunu olan Yummy Gummy'de yine bir şeker ve sakız dünyasındasınız ve amacınız aynı şekildeki şekerleri birbirleriyle üçten fazla olacak şekilde eşleyerek patlatmak ve puanlar kazanmak.

Yummy Gummy, her ne kadar klasik bir üçlü eşleme kategorisinde kalmış olsa da markette aldığı yüksek puan ve indirme sayısıyla dikkat çektiği için indirip denenmeye değer bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Oyunun dikkat çeken en önemli özelliği iyi grafiklere ve seslere sahip olması diyebilirim. Bununla birlikte bulmacalar sizi zorlayacak seviyede fakat o kadar da zor değil. Ayrıca oyunun tekrar oynanabilirliği de yüksek diyebilirim.

Oyunda liderlik listeleri de bulunuyor ve Facebook ile bağlanıp ilerlemenizi kaydedebiliyorsunuz. Böylece arkadaşlarınıza başarınızı gösterebiliyorsunuz. Ayrıca oynadıkça bedava canlar kazanabiliyor ve yeni yerler keşfedebiliyorsunuz.

Kısacası klasik bir üçlü eşleme oyunu arıyorsanız Yummy Gummy'yi indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR